tedu

Haberiniz olsun !!!

Kütüphanelerarası ödünç verme (ILL), TEDÜ Ayşe Ilıcak Kütüphanesi koleksiyonunda yer almayan basılı kitapların ve/veya makalelerin belli bir süre için Türkiye’deki anlaşmalı üniversite ve araştırma kütüphanelerinden sağlandığı ücretsiz bir hizmettir.

ANKOS üyesi kütüphaneler, ödünç kitap isteklerini KİTS (Kütüphanelerarası İşbirliği Takip Sistemi) aracılığı ile yaparlar. ANKOS Üyesi olmayan kütüphaneler ise karşılıklı imzalanan protokol yoluyla ödünç kitap alımı gerçekleştirir.

Tr

TEDU PDR BULUŞMASI - Farklı Eğitim Düzeylerinde Okul Psikolojik Danışmanlığı Paneli

TEDU PDR BULUŞMASI - Farklı Eğitim Düzeylerinde Okul Psikolojik Danışmanlığı Paneli

PANEL PROGRAMI

14.45-Çay/Kahve

15.00: AçılışProf. Dr. Figen Çok

Panel Yöneticisi: Yrd. Doç. Dr. Ceyda Öztekin

Panelistler

Psik. Dan. Evren Sontaş -Okul Öncesi- Ankara ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları

Tr

TEDÜ-SEM EĞİTİMLERİNE İŞKUR DESTEĞİ

TED Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (TEDÜ SEM) ve Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) tarafından ortaklaşa yürütülen Dijital Oyun Geliştirme Sertifika Programları, Yazılım ve Tasarım olarak iki ayrı dalda olmak üzere TED Üniversitesi Kampüsünde 5 Kasım tarihinde başlayacaktır. Programlarımız, Dijital Oyun Tasarımı alanında sektörün ihtiyacını karşılayacak insan kaynağını sağlamayı amaçlamaktadır. Heri biri 7 hafta sürecek olan programlar dört ayrı modülden oluşup toplam 56 saatte tamamlanacaktır.

Tr

PDR’DE FARKLI ÇALIŞMA ALANLARI PANELİ

Yrd. Doç. Dr. Müge Çelik Örücü başkanlığında, Uzm. Psk. Dan. Meltem Tercan – Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı; Uzm. Psk. Dan. Seda Çakır – Adalet Bakanlığı, Çocuk Mahkemeleri; Psk. Dan. Şahigan Gurbet – Bosch San. ve Tic. An. Şr. İnsan Kaynakları Birimi; Psk. Nurdan Ünalan – Türkiye İş Kurumu; Uzm. Psk. Dan. Zeynep Kavalcı – Özel Psikolojik Danışma Merkezi katılımlarıyla 21.04.2016 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Tr

Sayfalar

tedu beslemesine abone olun.