Burcu Gündüzer

Burcu Gündüzer Ankara’da doğdu. Ön Lisansını Anadolu Üniversitesi, Halkla İlişkiler Tanıtım ve Organizasyon programında tamamladı. Lisansına Anadolu Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünde devam ediyor. 1997 yılında Bilkent Holding A.Ş. bağlı Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi A.Ş.’de VIP yakın koruma Güvenlik görevlisi olarak iş hayatına başladı. 1997 yılında Bilkent 2 Çamlık Sitesi işletme Müdürü Asistanı olarak çalıştı. 1999 yılında Bilkent Holding A.Ş. bağlı Tepe Market Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. İdari işler sekreterliğinden, Genel Müdür Yönetici Asistanı olarak görevini tamamladı. 17 yıl Bilkent Holding A.Ş. bünyesinde çalıştı.

Tüm idari görevlerinde sorunların kısa sürede çözüme kavuşmasını ve faydaya dönüşmesini hedeflemiş, ekip çalışmasına önem vermiş, çözüm ve insan odaklı anlayış içinde çalışmıştır. Mesleki anlamda yeni gelişmeleri takip etmiş, eğitimler almış, çok sayıda konferans ve seminerlere katılmıştır.

Bir çocuk annesi olup, her türden sosyal sorumluluk projesine hassasiyet göstermiştir. Bedensel ve ruhsal gelişim için sporun önemine inanmış, sanatın, evrensel diline, mucizevi anlatımına hayranlık duymuş sanatı ve sanatçıyı desteklemiştir.

Ağustos 2014 itibarı ile TED Üniversitesi Genel Sekreterlik Sekreteri görevi ile başlamış, 2015 Temmuz ayı itibari ile Mütevelli Heyeti Özel Kalemi görevi ile birlikte Rektörlük Özel Kalem Müdürlüğü görevini üstlenmiştir.