GENEL İNGİLİZCE

Eğitim Süresi: 
80 Saat (10 Hafta)
Eğitim Günleri: 
Salı - Perşembe (18:30 - 20:20) Cumartesi (10:00 - 13:50)
Kontenjan: 
14
Fiyat: 
1450.00
TL
Genel İngilizce programında doğru kura yerleştirme yapılabilmesi için adayların öncelikle bir düzey belirleme sınavına girmeleri gerekmektedir.

Eğitimin Amacı:

Genel İngilizce Programı katılımcıların dili, sözlü ve yazılı ortamlarda akıcı bir şekilde kullanmalarını sağlamayı hedefler. Bu hedef doğrultusunda okuma ve dinleme metinlerini anlayarak konuşma ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik aktiviteler yer alır.

Eğitim İçeriği:

Genel İngilizce Programı 5 modülden oluşmaktadır. Tamamiyle dilin sözlü ve yazılı ortamlarda kullanımına yönelik olan bu programın çevrimiçi ögesi de bulunmaktadır. Her modül yüzyüze 80 saat ve çevrimiçi çalışma platformu olarak 40 saatten oluşur. Birinci modülden itibaren İngilizce becerileri – okuma, dinleme, konuşma, yazma – bütünleşik olarak ele alınır.  Program boyunca belirlenmiş temalar etrafında okuma ve dinleme metinleri kullanılmakta ve çeşitli yazma ve konuşma aktiviteleri yer almaktadır. Tüm program video destekli yürütülür. Genel İngilizce programı Avrupa Birliği Ortak Ölçüt Çercevesinde belirtilen düzeylere uygunluk göstermektedir. Katılımcıların gelişimleri eğitmenler tarafından yakinen takip edilmekte olup kısa aralıklarla geri bildirim sağlanmaktadır.  Program boyunca katılımcıların gelişimlerini takip edebilmeleri için tüm becerilerden oluşan değerlendirmeler yapılır.

Eğitmen Profili:

Programda TED Üniversitesi İngilizce Dil Okulu'nda veya TED Ankara Koleji'nde görevli veya dışarıdan İngilizcenin yabancı dil olarak eğitimi konusunda deneyimli eğitmenler görev alırlar.

Detaylı bilgi için; 0312 585 02 63