İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ

Eğitim Süresi: 
36 Saat
Eğitim Günleri: 
Salı,Perşembe (18:30 - 20:20), Cumartesi (10:00 - 11:50)
Kontenjan: 
14
Fiyat: 
1380.00
TL
2 seviyeden oluşan konuşma kulübü (INTERMEDIATE ve UPPER) programlarının ister hepsine katılın, ister birine... Talep doğrultusunda her dönem her seviye açılır...

Eğitimin Amacı

  • “Gramerim iyi, ama konuşamıyorum...”
  • “Konuşurken doğru kelimeleri seçemiyorum...”
  • “Kendime güvenmediğim için susmak zorunda kalıyorum; İngilizcem yeterince akıcı değil.”
  • “Yabancı bir arkadaşım yok ki pratik yapayım.” diyorsanız, gelin konuşalım.

 

Amacımız gramer ve kelime bilgisi altyapısı oluşturarak belli temalar etrafında ve belli amaçlarla konuşma becerisini geliştirmektir.

Hedef Katılımcılar

Programın verimli olabilmesi için programa katılacak adayların düzeylerine uygun olan  modüle yerleştirilmeleri gerekir. Bu nedenle programa katılmak isteyen adayların belirtilen tarihte düzey belirleme sınavına katılmaları gerekmektedir.

Eğitimin İçeriği

Bu program üç düzeyde verilmektedir: orta, orta-üst ve ileri. Program en fazla 14 kişiden oluşan küçük gruplarla tamamiyle konuşma becerilerini geliştirme üzerine kuruludur. Katılımcılar belli temalar etrafında gerekli dilbilgisi yapılarını ve kelimeleri kullanarak konuşma aktivitelerine (rol yapma, sınıf tartışması, müzakere, sunum, vs.) katılırlar. Böylece katılımcılar İngilizce düzeylerini geliştirerek akıcı bir şekilde İngilizce konuşma becerisi edinirler.

Eğlenceli ve rahat bir ortamda, anadili İngilizce olan bir eğitmenle konuşma becerilerinizi geliştirmek  istiyorsanız, bu program tam size göre!

Eğitmen Profili

Konuşma Kulübü programlarımız TED Ankara Kolejinde veya TED Üniversitesi İngilizce Dil Okulu’nda görevli yabancı eğitmenler tarafından yürütülmektedir.

Detaylı bilgi için; 0312 585 02 63