Davetlisiniz: Türkiye Eğitim Yöneticileri Sempozyumları

Değerli Misafirimiz,

ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı ve ABD’nin lider online eğitim ve öğretim çözümleri şirketi Blackboard, 13 Mayıs tarihinde İstanbul’da, 15 Mayıs’ta ise Ankara’da yerel ve uluslararası konuşmacıların katılımıyla eğitim teknolojileri alanındaki başarı hikayelerinin ve yeni nesil eğitim modellerinin tanıtılacağı iki sempozyum düzenliyor. 

“Türkiye Eğitim Yöneticileri Sempozyumları: İnovatif Teknolojilerle Eğitim Reformunu Yönlendirmek” isimli etkinliklerimizde sizler gibi Türk eğitim sektörünün karar mekanizmalarının başındaki değerli temsilcileri aramızda görmekten onur duyacağız.   

Eğitime erişimi güçlendirmeye ve geliştirmeye yönelik başarı hikayelerini ve kendini idame ettiren teknolojik egitim modellerini paylaşmak için yerel ve uluslar arası yönetici konuşmacıları bir araya getirmek amacıyla A.B.D. Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı ve ABD’nin lider online eğitim ve öğretim cözümleri yaratan Blackboard ortak çalışacaktır. Türk eğitim ve öğretim sistemindeki tüm ilgilileri bir araya getireceğimiz bu etkinliğimizde; daha iyi bir eğitim stratejisi oluşturmak ve geliştirmek amacıyla Türk eğitim sisteminin ihtiyaçları için hangi büyük kilit adımların atılacağı ile ilgili görüşlerimizi sizlerle paylasmak istiyoruz.     

Sempozyumlar eğitim teknolojileri aracılığıyla, gelişmiş ve ölçülebilir sonuçlar elde etmek için eğitimin nasıl dönüştürüleceği ile ilgili konuşmaları teşvik etmek amacıyla; yöneticilerle ve konunun uzmanlarıyla yapılacak yuvarlak masa tartışmasını içerecektir.

Beher etkinlikte Başkanlar, Rektörler, Dekanlar, CEO’lar, Rektör Yardımcıları ve Milli Eğitim Bakanlığı Temsilcileri gibi 80 Yüksek Öğrenim Yöneticisi beklemekteyiz.

Davetli Konuşmacılarımız:
-Prof. Dr. Alper Cihanm Istanbul Universitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nin Dekanı
-Lisa Davis, Georgetown Üniversitesi Başkan Yardımcısı ve CIO
-Octavio Heredia, Arizona State ÜniversitesiMedya Öğrenim Çözümleri Direktörü
-Prof. Dr. Salih Çelik, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı
-Dr. Rick Van Sant, Blackboard E-Öğrenim Başkan Yardımcısı
-Paul Grist, Blackboard Uluslararası Programlar Direktörü
-Dr. Abdullah Al Mosa, Sudi eÜniversitesi Başkanı 

Etkinlik Konu Basligi: “Türkiye Eğitim Yöneticileri Sempozyumları: İnovatif Teknolojilerle Eğitim Reformunu Yönlendirmek”

İstanbul
Tarih: Pazartesi, 13 Mayıs 2013
Saat: 9:00 - 14:00 (öğle yemeği dahil)
Yer: Shangri-La Hotel

Ankara
Tarih: Çarşamba, 15 Mayıs 2013
Saat: 9:00 - 14:00 (öğle yemeği dahil)
Yer: Sheraton Ankara Hotel & Convention

Bu etkinlikte İngilizce-Türkçe simültane tercüme yapilacaktir.  

Katılımınızı en kısa sürede bbbb.blackboard.com/TurkiyeEgitim sayfasından veya Blackboard temsilcisi Büsra Kumbar Hanım’a 0216 524 2020 / 2695 no.lu telefondan veya busra.kambur@surategitim.com eposta adresine iletmeniz rica olunur.

Saygılarımızla,

İhsan Müderrisoğlu

Ticaret Müsteşar Yardımcısı / Dış Ticaret Danışmanı
A.B.D. Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı