Ana içeriğe atla

Lütfiye Sarıaslan

Lütfiye Sarıaslan

Lütfiye Sarıaslan

Mali İşler Müdürlüğü

Müdür Yardımcısı

1972 Yozgat'ta doğan Lütfiye Sarıaslan orta öğrenimini İstanbul Çemberlitaş Kız Lisesinde tamamladı.1994 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu.Mezun olduktan hemen sonra perakende tekstil satışı alanında faaliyet gösteren Saray Dış Tic. İnş. ve Turizm San. A.Ş. şirketinin krediler bölümünde çalışma hayatına başladı.Daha sonra yine aynı şirkette personel yöneticiliği görevine atandı.Bir yıl kadar bu göreve devam ettikten sonra kendi isteği ile şirketin muhasebe ve finansman bölümüne geçerek burada muhasebe şefi olarak çalışmaya devam etti. Bu şirkette çalışırken Sosyal Eğitim ve Danışmanlık firmasından “Alternatif Satış Teknikleri” konusunda eğitimlere katıldı.

2003 yılında Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir ruhsatını aldıktan sonra Borusan Telekom A.Ş. şirketinde Mali ve İdari İşler bünyesinde Muhasebe Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Borusan’daki çalışma hayatına devam ederken de Baltaş Eğitim Danışmanlık firmasından “İleri Satış Teknikleri” konusunda eğitim alma fırsatı buldu.

2004 yılının sonunda evlilik nedeni ile Ankara’ya gelerek Başarı Holding’de çalışma hayatına devam etti. Başarı Holding'e bağlı Başarı Telekom şirketinde 2004-2012 yılları arasında Mali Müşavir olarak görev yapatı. 2012 yılında bağımsız SMMM olarak çalışmaya başladı. Evli ve bir çocuk annesi.