Ana içeriğe atla

Sorumluluk Reddi

Tedu.edu.tr alan adı altında bulunan bu web sitesi TED Üniversitesi’ne aittir. Bu web sitesinin kullanımında aşağıdaki kullanma koşulları geçerlidir. Kullanma koşullarını uygun bulmadığınız takdirde, bu web sitesini kullanmamanız gerekir. Bu web sitesini kullanmanız,kullanma koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.
TED Üniversitesi dilediği zaman bu kullanma koşullarını değiştirebilir. Yeni kullanma koşulları o tarihten itibaren geçerli olmak üzere uygulanır. Bu kullanma koşullarının değişip değişmediğini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.
TED Üniversitesi her ne türde olursa olsun, bu web sitesinin kullanımı veya bu web sitesinin geçici olarak kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.
Bu web sitesinin yapımı ve bakımında olası hatalar, eksiklikler, yanlışlıklar için her ne şekilde olursa olsun garanti verilmez ve her ne şekilde olursa olsun asla mesuliyet kabul edilmez. TED Üniversitesi aynı zamanda bu web sitesinin aralıksız işler durumda olacağını veya bağlantılı sunucuların her ne şekilde olursa olsun hatasız çalışacağını garanti etmez. TED Üniversitesi bu web sitesindeki bilgilerin hatasızlığına, noksansızlığına dair herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez.

Bilgi mülkiyeti

Bu web sitesindeki bilgilerin her hakkı mahfuzdur. Sizin de kullanıcı olarak bu bilgiyi, sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın dağıtmanız, satmanız, çoğaltmanız veya herhangi bir şekilde değiştirmeniz yasaktır.

Linkler

Tedu.edu.tr sayfalarından farklı sitelere bağlantı verilmiş olabilir. TED Üniversitesi link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.